Beton Kırma Çankırı

betonkırma - Beton Kırma Çankırı

As Karot, Çankırı de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Çankırı ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Çankırı ,beton kırım işi Çankırı,kiralık kırıcı
Çankırı, beton kırma makinaları Çankırı ,kiralık beton kırıcılar Çankırı,döşeme beton kırma Çankırı,perde beton kırımı Çankırı, kolon kırma Çankırı, döşeme kırımı Çankırı, merdiven kırma Çankırı, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Çankırı da beton delme ,beton kesimi Çankırı,beton kırma Çankırı ,bina güçlendirme Çankırı , kontrollü bina yıkımı Çankırı kimyasal dübel Çankırı , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Çankırı şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , ,